בסוף היא אמרה לסופר המושפע ביותר מצ'רלס בוקובסקי: "חבל שאתה גר כאן לבד עם חבילת כדורים נגד דיכאון." הוא שמט את ראשו מקצה המדרגות וצעק אחריה משהו כשירדה אל הרחוב.
הסופר המושפע ביותר מצ'רלס בוקובסקי הזמין אותה לדירתו. הוא אמר לה שהוא נתון תחת השפעה פרמקולוגית. היא ישבה בבית קפה והוא עבר ברחוב, קלט את עיניה התמימות והתיישב. אמר לה שיש לו עוד עשבים בבית, אז היא הלכה אליו לדירה שהיה בה רק חתול קטן וכתום שנתנה לו אמו וחבילת כדורים. כעבור עשר דקות ביקשה ממנו שיקרא את שיריה והוא בתגובה דחף את הזין המגויד שלו לתוך פיה. ברגע שהוציאה את קלסר השירים מן התיק הוא צרח, דחף את היצור המגויד ומיד גירש אותה. היא רצתה להכאיב לו ואמרה: "חבל שאתה גר פה לבד עם כדורים נגד דיכאון." הוא צעק אחריה משהו, אבל היא לא הבינה.
כעבור שנה עברה לגור בדרום העיר עם אחיו הצעיר, שגם היה מושפע מצ'רלס בוקובסקי. הוא השמיע לה קלטות של המשורר המשפיע, הם ישבו יחד בחדרו המיוזע והאזינו לקול הצרוד מסיגריות ואלכוהול מדבר על דיכאון, לא מוצא אור בקצה המנהרה, מנופץ לחלוטין מן החלום האמריקאי.
בסוף אותו ערב היא זיינה את אחיו הצעיר בתחת עם ויברטור שקנתה פעם כשהזדקקה לזין זמין ושאמא שלה מצאה בארון הבגדים ושמרה אותו בשקית נייר פרחונית.

ערב אחד ביקר הסופר המושפע ביותר מצ'רלס בוקובסקי בדירתם. הוא ישב על מיטת הפשפשים של אחיו הצעיר וכשהיא נכנסה לחדר לא טרח להסגיר את עובדת היכרותם ושהזין שלו היה פעם בפיה. אולי שכח? אולי באמת היה תחת השפעה פרמקולוגית ונמחק זכרה מזיכרונו?
וכך הם התחילו לדבר ביניהם כאנשים זרים שלא ברור אם זוכרים או לא זוכרים. והלכו לדירתו כל השלושה קראו שירים של צ'רלס בוקובסקי לאור מנורה אדומה. עישנו סמים והאח הצעיר ביקש להלוות מאִיָה מהסופר המושפע שאמר שאין לו, למרות שהיה ברור שהיה לו.
"אני לא מרגיש שהוא איש רוח" אמר אחר כך האח הצעיר. "זה בורדל, זה בכלל לא רוחני." אמר כששבו אל הדירה הדביקה בדרום העיר והיא כל כך אהבה שאמר זאת והביטה בעיניו והדפה אותו אל מיטת הפשפשים, שלפה את הויברטור ודפקה אותו בתחת.
האח הצעיר היה מלא הערכה, הוא גנח והודה: "תודה, תודה."
באותו לילה היא נכנסה להריון ובחורף ביצעה הפלה. ואח הצעיר שעבד כפועל מטבח בפאב חשוך, בשכונה הדרומית, רשם לה צ'ק בלי כיסוי. הרופא התקשר אליה ואיים וצעק שעל ההפלה הזאת הוא לא משלם.
באותו יום בעל הבית זרק את האח הצעיר מהדירה יחד עם השכן שבמקרה היה גם אביהם של שני המושפעים. גם לו לא היה כסף לשלם את שכר הדירה ובאישון לילה הזמין האב משאית שרוקנה את כל דירתו בהיחבא. בבוקר החליף בעל הבית את המנעול ובערב היא נתקעה בחוץ. אבל בלילה כבר קיבלה מפתח חדש.
היא ניקתה את כל הטינופת והדביקות מן החדר של האח הצעיר של הסופר המושפע מצ'רלס בוקובסקי, חדר שנהפך לסטודיו שלה, שם ישבה וכתבה את הסיפור הראשון שלה. זה היה סיפור על סופר שמתאהב בזונה העומדת מתחת לחלונו וכותב ספר בהשראתה ומקדיש לה את ספרו, שבכלל, בכלל, בכלל לא מושפע מצ'רלס בוקובסקי.

מודעות פרסומת