לנשים יש כל כך הרבה עבודה בעולם הזה. הן צריכות לעצב מחדש פראי אדם. לא להתייאש מהכיעור סביבן. להשיג שויון בשכר. לא להסקל באבנים באפגניסטן רק כי ביקשת להנשא לאיש שאהבת. לא להרצח בידי בן זוגך האלכוהוליסט. לא להתמכר לסמים. לשרוד עוני. לגדל ילדים ולשמור על השפיות. להתפרנס. לבנות קריירה שתספק את ההערכה העצמית. לעבוד עבודה רוחנית. לא לפחד. לאהוב את הגוף. לא לפחד מהשמנה. להלחם לשוויון זכויות. למצוא מקבילה לכדורגל שתאחד בין כל נשות העולם כפי שהיא מאחדת גברים. לאהוב את מי שהיית ואת מי שאת עומדת להיות. לאהוב את אמא שלך ולא לפחד להזדקן. להאמין בכוח שלך לחיות בלי דכאון. ליצור בני אדם ולהשאר בחיים. להיות גאונה. לכתוב ספרים. ליצור קולנוע. לצייר. לפסל. להלחין. להשאיר חותם בתולדות האמנות. לשנות את רצף ההיסטוריה. לתקן את העולם!!!

 אם נשים יתאחדו, חברה לחברה, אשה לאשה, ילדה לילדה, הן יהיו הרבה יותר חזקות מול האלימות הגברית שתוקפת אותנו בכל פינה ורגע בעולם. רוב הגברים, שאינם עוסקים בסובלימציה כאמנות או טיפול באחרים,  הם טרוריסטים בנשמה. יש בהם ריקנות שגורמת לאלימות תמידית. הם רודפי אגו וכבוד. שליטה וכוחניות. נוהגים להשתמש בגופם ובקולם העבה בכדי להטיל אימה על סביבתם.  גברים הם חלאות ברובם, (אין הכוונה לכל הגברים בעולם, כי יש ביניהם גם רבים שהסכימו להיות רכים וטובי לב ואפילו לגדל ילדים בעצמם ובשיטות לא אלימות). אבל מרבית הסבל בעולם נגרם על ידי גברים שהמציאו כלי נשק, מפעלי טבק וארובות שברגע זה עדיין מחוררות את האוזון, הם אלה שהביאו על העולם את נזקי מזג האויר, את זיהום המכוניות, הייצור התעשייתי שבוזז את האדמה, את ציד בעלי החיים והכחדתם, פצצות אטומיות, רצח עם.
נשים חייבות להתאחד. כל עוד יתאחדו נשים הן יהיו חזקות יותר לשאת את החיים לצד גברים. לצד יצורים אלימים שרוב רצונם להרויח כסף וכבוד, לשפוך זרע, לצפות בכדורגל, לאכול ולישון. נשים חייבות להתאחד מול הברברים, הטרוריסטים, לא להכנע לשליטה האלימה ולהבין שכולם אותו דבר, פסיבים אגרסיבים או אקטיבים אגרסיבים, הם אנשים ריקים שלא יכולים ליצור חיים ולכן עסוקים רוב הזמן בכליון ובהשמדה. נשים יוצרות חיים. נשים יכולות לתקן את העולם. האמינו בזה והתאחדו!!!
מודעות פרסומת