האם היא אהבה את הבני זונות האלה? היא רצתה להיות עם ההוא שדפק את הראש שלה בריצפה? היא הכריחה אותו לבוא לקחת אותה לפגישה הראשונה. היא חיכתה לו שעתיים על הכביש מתחת לבניין הג'ינג'י, שם היא גרה עם אבא שלה. היא חיכתה וחיכתה. אחרי שעתיים עלתה הביתה, החליפה בגדים וחזרה. היא שאלה את האנשים אם ראו אותו? כולם הכירו אותו ואת המכונית האדומה שלו. רק לו הייתה מכונית בלי גג והם אמרו לה שהוא היה פה ונסע. היא עלתה שוב לקומה השמינית, התקשרה אליו וצעקה: תשמע, י'חתיכת דפוק אתה בא לכאן עכשיו לקחת אותי.

קללות עשו לו טוב. הוא חזר. הם ישבו על הספה בבית של הסבתא המתה שלו והוא אמר לה: אם רק היית מורידה קצת מהירכיים שלך אז היית מושלמת. היא נישקה אותו על השפתיים. השפתיים שלו היו ספוגיות ורכות מדי, רטובות. שפתו העליונה מצולקת. הם הלכו למטבח להכין תה, הוא השעין אותה על השולחן, הוריד את המכנסיים ונכנס אליה חזק מאחור. הזין שלו היה כמו השפתיים שלו, גדול וספוגי. היא צרחה אל החלל החשוך והריק. היא ניסתה לסרב אבל חבטה את ראשה בקיר. הוא זרק אותה על הרצפה והיא עשתה את עצמה מתה. הוא ניער אותה והיא פקחה את העיניים.

האם היא אהבה את בני הזונות האלה? כמו את ההוא ששבר את שינה הקדמית כשנכנס למכונית עם חבילת אוכל לכלבים וזרק אותה על פניה. לא בכוונה. הוא היה שיכור. לא בטוח שהיא אהבה אותו, אבל לבשה את הבגדים שלו,  אפילו בתחתונים שלו השתמשה, שמעה את המוזיקה שלו, אכלה את האוכל שהוא בישל. גרה בדירה שלו בקטמונים, עישנה את הסיגריות שלו. קיבלה את הזרע שלו שנהפך לעובר קטן וחסר הגנה בבטנה. היא הרגה אותו. לא בטוח שהיא אהבה אותו, אבל את הבן זונה שעזב אותה ביום שאביה נפטר היא אהבה.

חתיכת חרא. היא חיפשה אותו בכל פינה, היא רדפה אחריו. חלמה עליו בלילה, הנשמה שלה הייתה יוצאת להתבונן בו מרחוק. פעם מישהו הניח אל אס די על לשונה, היא חיפשה אותו בהזיות, בין עשרות אלפי אנשים, מסוממים ומיוזעים, היא חיפשה אותו כל הלילה. בבוקר מצאה אותו, הוא הניח כדור אקסטזי על לשונה והשכיב אותה לישון בחדר ריק וקר. היא לא נרדמה. הנשמה התהפכה לה.

היא אהבה את הבני זונות האלה, בגלל שהם היו רעים אליה ובגלל שהיא יודעת שהרוע מניע את העלילה ובלי הרוע לא היה סיפור. הרוע מניע את העולם. היא אוהבת את הבני זונה האלה בגלל שהם שיקרו וכך אמרו תמיד את האמת. השקרים שלהם היו האמת. לא היו להם מילים יפות. השקרים היו הדבר הכי אמיתי שהם ידעו. הם לא ידעו דבר אחר.

מודעות פרסומת