מעבר לקיר חדר בית המלון צוחקת לרה  עם ז'אן. הם לא מפסיקים לגעת זה בזה. מעבירים חום בחום. להט כפות ידיים בין הירכיים, הגב, הבטן. ברכבת משדה התעופה, סיפרה לי איך חלמה על גברים שיושבים סביב שולחנה וחושקים בה, על ימים שטופי בטלה והתפעלות מן היופי ואיך שביום השלישי ניגש ז'אן לשולחנה והיא נענתה לכל הזמנותיו, נאמנה לחלומותיה הניחה לו לפלוש אל ליבה.

ברגע הראשון שפגשה אותו, נשברה לה השן. ממש באותו רגע שבו הם הכירו, נשברה לה השן. ממש באותה שנייה שבה הוא הניח על שולחנה את המגש עם הדג, כך סתם בלי סיבה, נשברה לה השן והיא הרגישה איום ונורא. הוא אכל וביקש ממנה לבוא אתו לקונצרט סופרן ואלט ליד הים. שם הוא יקרא שירים וברקע תנגן מוזיקת אופרה.

אבל אחרי שנשברה לה השן היא לא הלכה לקונצרט הסופרן והאלט מול הים. היא חזרה לחדר בבית המלון, לישון. כל כך כאב לה שנשברה לה השן והיא שנאה את רופא השיניים שלה בכל דמה.

היא שכבה במיטה ובכתה עד הלילה, עד שהוא בא אליה וגילה לה מה עושים יחד בחדר בבית מלון, כשהאור האפור שוקע לאט בעשר בלילה. הוא הזכיר לה איך אנשים נוגעים זה בזה. מלטפים ומעריכים כל ליטוף. בין הרגליים וליד הערווה. יד חמה חולפת על הבשר המתרכך לקראתה.

לרה אמרה לו בביטחון שהיא אוהבת את השירים שלו. זה היה הרגע ששינה את הכול. הוא היה ישיר מאוד, אמר לה שהוא רוצה לקחת אותה לים והיא הפסיקה לנשום ורצתה להמשיך אבל אז נשברה לה השן מהדג שהוא הביא לה על צלחת נייר והיא כבר לא הצליחה לחשוב על הים ואמרה שהיא רוצה ללכת לישון והוא ויתר לה ולא לחץ והיא הלכה לחדר לבכות על השן השבורה ולנסות להדביק אותה בדבק שקוף שביקשה מפקיד הקבלה בבית המלון.

אחר כך נשבר לה הלב והיא לא ידעה את זה, עד שעלתה למטוס ובכתה ועדיין לא ידעה שזה בגלל שהיא עזבה אותו וזה בגלל שגילתה עד כמה הוא פרפר חופשי והיא כלבה קשורה. עד שירד הלילה החלו לדקור הסכינים בחזה שלה. ההבנה שהוא חופשי ושהיא כלואה כרסמה את השפיות בליבה. ההבנה שהעולם מתחלק לשני סוגים של אנשים, אלה שיש עליהם בעלות ואלה שהם חופשיים. הכלבים והפרפרים. ההבנה שהיא כלבה שנשואה לוטרינר, דווקא די ניחמה אותה. מזל שיש לה בית יפה.

מודעות פרסומת